
Колодки гальмівні (задні) Audi A6/A7/A8/Q7/Q8/VW Touareg 16- (Trw), Zimmermann 22307.168.1
3 035,77 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22307.168.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Audi A6/A7/A8/Q7/Q8/VW Touareg 16- (Trw), Zimmermann 22307.168.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22307.168.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22307.168.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4A2, C8) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 30 TDI Mild Hybrid 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 35 TDI Mild Hybrid 163 л.с. | 2019–н.в. |
| 40 TDI Mild Hybrid 204 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 211 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid 245 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid 265 л.с. | 2020–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid quattro 245 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid quattro 265 л.с. | 2020–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TFSI e quattro 252 л.с. | 2019–н.в. |
| 55 TFSI e quattro 367 л.с. | 2019–н.в. |
| 55 TFSi Mild Hybrid quattro 340 л.с. | 2018–н.в. |
| S6 TDI Mild Hybrid quattro 349 л.с. | 2019–н.в. |
| AUDI — A6 Allroad (4AH, C8) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| 55 TDI Mild Hybrid quattro 349 л.с. | 2019–н.в. |
| AUDI — A7 Sportback (4KA) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 211 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 55 TFSI Mild Hybrid quattro 340 л.с. | 2017–н.в. |
| AUDI — A8 (4N2, 4N8) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 55 TFSI Mild Hybrid quattro 340 л.с. | 2017–н.в. |
| 60 TFSI e quattro 449 л.с. | 2019–н.в. |
| AUDI — Q7 (4MB, 4MG) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2015–2019 |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| SQ7 TDI quattro 435 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI e-tron | 2015–н.в. |
| 3.0 TFSI | 2015–н.в. |
| AUDI — Q8 (4MN) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| 55 TFSI e quattro 340 л.с. | 2020–н.в. |
| 55 TFSI Mild Hybrid quattro 340 л.с. | 2018–н.в. |
| 60 TFSI e quattro 340 л.с. | 2020–н.в. |
| SQ8 TDI Mild Hybrid quattro 435 л.с. | 2018–н.в. |
| VW — TOUAREG (CR7) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 4motion 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 249 л.с. | 2018–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 3.0 TSI 4motion 340 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22307.168.1 |
| Кросс-номери | 025 223 0717, 025 223 0717/PD, 05P2027, 07.35.315, 1051187, 1130.0, 1130.0, 116231, 117 687, 13.0460-2614.2, 13.0460-2650.2, 13.0470-2614.2, 13046021312N-SET-MS, 13046021312N-SET-MSP, 13046026142N-SET-MS, 13046026142N-SET-MSP, 182248, 184230, 22-1130-0 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 129 мм |
| Висота | 65 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A6, A8, Q7 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 129 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Висота [мм] | 65 |
| Товщина (мм) | 17 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | TRW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 035,77 ₴



