
Диск гальмівний (передній) Audi A6 04-11 (314х25) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 100.3317.20
2 524,14 ₴
- В наявності
- Код: 100.3317.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Audi A6 04-11 (314х25) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 100.3317.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100.3317.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100.3317.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4F2, C6) (28) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2004–2011 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TFSI 170 л.с. | 2005–2011 |
| 2.4 177 л.с. | 2004–2008 |
| 2.4 quattro 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2004–2008 |
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2004–2011 |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2004–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 210 л.с. | 2006–2008 |
| 2.8 FSI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 220 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 210 л.с. | 2007–2008 |
| 2.8 FSI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 220 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2004–2006 |
| 3.0 TDI quattro 225 л.с. | 2004–2006 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2004–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TFSI quattro 290 л.с. | 2008–2011 |
| 3.2 FSI 255 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 FSI 265 л.с. | 2009–2011 |
| 3.2 FSI quattro 255 л.с. | 2004–2008 |
| 3.2 FSI quattro 249 л.с. | 2006–2008 |
| AUDI — A6 Avant (4F5, C6) (27) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2011 |
| 2.0 TDI 121 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TFSI 170 л.с. | 2005–2011 |
| 2.4 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.4 quattro 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 210 л.с. | 2006–2008 |
| 2.8 FSI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 220 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 210 л.с. | 2007–2008 |
| 2.8 FSI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 220 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 218 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 TDI quattro 225 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2005–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–2011 |
| 3.2 FSI 255 л.с. | 2005–2008 |
| 3.2 FSI quattro 255 л.с. | 2005–2008 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100.3317.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 301, 0 986 479 C70, 07.35.202, 09.9540.11, 09.9540.14, 100.3317.52, 100.3317.53, 1031019, 1110310, 115 521 1097, 1163110600, 17625, 1815204799, 1815314799, 1815344799, 183 521 1097/PD, 19-2021, 19-2021MAX, 19-2021SPORT, 197052, 204799 |
| Стан | Новий |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8.76 кг |
| Висота [мм] | 60 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 314 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 524,14 ₴




