
Диск гальмівний (передній) Audi A4/A6 97-08 (320x30) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 100.1249.20
2 973,96 ₴
- В наявності
- Код: 100.1249.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Audi A4/A6 97-08 (320x30) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 100.1249.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100.1249.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100.1249.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8D2, B5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| S4 quattro 265 л.с. | 1997–2001 |
| AUDI — A4 Avant (8D5, B5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| S4 quattro 265 л.с. | 1997–2001 |
| AUDI — A6 (4B2, C5) (31) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.4 156 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 156 л.с. | 1998–1999 |
| 2.4 quattro 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.7 T 230 л.с. | 1999–2005 |
| 2.7 T quattro 230 л.с. | 1997–2005 |
| 2.7 T quattro 250 л.с. | 2001–2005 |
| 2.8 193 л.с. | 1997–2005 |
| 2.8 180 л.с. | 1997–2000 |
| 2.8 190 л.с. | 1999–2005 |
| 2.8 quattro 193 л.с. | 1997–2005 |
| 2.8 quattro 190 л.с. | 1999–2001 |
| 3.0 220 л.с. | 2001–2005 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2001–2005 |
| 3.7 260 л.с. | 1999–2005 |
| 3.7 quattro 260 л.с. | 1999–2005 |
| 4.2 quattro 299 л.с. | 1998–2005 |
| S6 quattro 340 л.с. | 1999–2005 |
| AUDI — A6 Avant (4B5, C5) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 125 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 116 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2001–2005 |
| SEAT — EXEO (3R2) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2009–2010 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2008–2010 |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2010–н.в. |
| SEAT — EXEO ST (3R5) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2009–2010 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2009–2010 |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100.1249.20 |
| Кросс-номери | 0 986 478 985, 0 986 479 S30, 09.8689.11, 09.8689.75, 09.A598.10, 09.A598.11, 100.1249.52, 100.1249.53, 102140, 110 432, 1110091, 115 521 1083, 1163112300, 18002, 18152047107, 18153147107, 18153447107, 183 521 1083/PD, 19-1803, 19-1803MAX, 19-1803SPORT |
| Стан | Новий |
| Висота | 47 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 9.8 кг |
| Висота [мм] | 47 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Мінімальна товщина [мм] | 28 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 10/5 |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 30 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 973,96 ₴







