
Диск гальмівний (задній) BMW X5 (E53) 3.0-4.4i 00-06 (324x12) (з покриттям) (повний), Zimmermann 150.1299.20
1 911,79 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150.1299.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) BMW X5 (E53) 3.0-4.4i 00-06 (324x12) (з покриттям) (повний), Zimmermann 150.1299.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.1299.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.1299.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E53) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 184 л.с. | 2001–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 i 231 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 286 л.с. | 2000–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.1299.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 167, 08.7019.80, 08.7019.81, 103187, 1110238, 1463202100, 14848, 14848 V, 150.1299.52, 17233, 1815201548, 1815311548, 186809, 19-1204, 20 92 1178, 201548, 21178, 23-0782C, 231-04-084, 24.0112-0152.1, 24.0312-0152.1, 24011201521-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 6.9 кг |
| Висота [мм] | 80 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Мінімальна товщина [мм] | 10,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 324 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 12 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 911,79 ₴






