
Диск гальмівний (задній) VW Golf VII 12-/Passat 14- (300x12) (з покриттям) (повний), Zimmermann 600.3252.20
2 308,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: 600.3252.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) VW Golf VII 12-/Passat 14- (300x12) (з покриттям) (повний), Zimmermann 600.3252.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
600.3252.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
600.3252.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8V1, 8VK) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| S3 quattro 310 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A3 Limousine (8VS, 8VM) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–2018 |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI 220 л.с. | 2015–2020 |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| S3 286 л.с. | 2014–н.в. |
| S3 quattro 310 л.с. | 2016–н.в. |
| S3 quattro 290 л.с. | 2016–2020 |
| AUDI — A3 Sportback (8VA, 8VF) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| S3 280 л.с. | 2013–н.в. |
| S3 quattro 310 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A3 Кабриолет (8V7, 8VE) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| S3 quattro 310 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — Q3 (8U) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — Q3 (F3B) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35 TDI 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 35 TDI quattro 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 40 TFSI quattro 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TFSI quattro 230 л.с. | 2018–н.в. |
| AUDI — Q3 Sportback (F3N) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 40 TFSI quattro 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 45 TFSI quattro 230 л.с. | 2019–н.в. |
| AUDI — TT (FV3, FVP) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI 230 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 230 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TTS 310 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TTS quattro | 2015–н.в. |
| AUDI — TT Roadster (FV9, FVR) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI 230 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 230 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TTS 310 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TTS quattro | 2015–н.в. |
| VW — GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 GTE Hybrid 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TGI CNG 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 122 л.с. | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 600.3252.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 A84, 0 986 479 V01, 08.C501.11, 08.C501.1X, 08.C501.75, 102678, 103536, 104496, 1110224, 115 523 0013, 115 523 0013/PD, 116 888, 1163208500, 142.1770, 15095 V, 15095 X, 15888, 15888C, 18152047160, 18153147160, 18319, 19-2195, 19-2195SPORT |
| Стан | Новий |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Passat, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 5.2 кг |
| Висота [мм] | 48 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Мінімальна товщина [мм] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 9/5 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 12 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 308,32 ₴




