
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (E39) 95-04 (296x22) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 150.1284.20
2 105 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150.1284.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (E39) 95-04 (296x22) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 150.1284.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.1284.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.1284.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E39) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| 520 i 150 л.с. | 1996–2000 |
| 520 i 136 л.с. | 1999–2003 |
| 520 i 170 л.с. | 2000–2003 |
| 523 i 170 л.с. | 1995–2000 |
| 525 d 163 л.с. | 2000–2003 |
| 525 i 192 л.с. | 2000–2003 |
| 525 td 116 л.с. | 1997–2003 |
| 525 tds 143 л.с. | 1996–2003 |
| 528 i 193 л.с. | 1995–2000 |
| 535 i 235 л.с. | 1996–1999 |
| BMW — 5 Touring (E39) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| 520 i 150 л.с. | 1997–2000 |
| 520 i 136 л.с. | 1999–2004 |
| 520 i 170 л.с. | 2000–2004 |
| 523 i 170 л.с. | 1997–2000 |
| 525 d 163 л.с. | 2000–2004 |
| 525 i 192 л.с. | 2000–2004 |
| 525 tds 143 л.с. | 1997–2004 |
| 528 i 193 л.с. | 1997–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.1284.20 |
| Кросс-номери | 0 986 478 848, 0 986 479 R72, 08.34.021, 09.6924.11, 09.6924.14, 09.6924.1X, 09.6924.75, 10753, 1110431, 1463104700, 150.1284.52, 16332, 1815201536, 1815311536, 19-0692, 19-0692MAX, 19-0692SPORT, 197330, 20 91 0753, 201536, 2134449, 23-0396C, 231-03-068 |
| Стан | Новий |
| Висота | 76 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 7.40 кг |
| Висота [мм] | 76 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Мінімальна товщина [мм] | 20,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 296 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 105 ₴





