
Диск гальмівний (передній) Toyota Aurion/Camry/ Rav4 2.0-2.2 06- (296x28) (покрив.) (вентильований), Zimmermann 590.2810.20
2 433,78 ₴
- Готово до відправки
- Код: 590.2810.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Toyota Aurion/Camry/ Rav4 2.0-2.2 06- (296x28) (покрив.) (вентильований), Zimmermann 590.2810.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
590.2810.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
590.2810.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — ES (AVV6_, GSV6_, ASV6_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 277 л.с. | 2012–н.в. |
| LEXUS — ES (GSV4_, ACV4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 277 л.с. | 2006–2012 |
| LEXUS — GS (GRL1_, GWL1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 318 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — AURION (_V4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GSV40) 272 л.с. | 2006–2011 |
| TOYOTA — AURION (_V5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GSV50) 272 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — AURIS (NZE18_, ZRE18_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — AURIS TOURING SPORTS (ADE18_, ZWE18_, ZRE18_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2013–н.в. |
| TOYOTA — AVALON седан (GSX3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 272 л.с. | 2005–2012 |
| TOYOTA — CAMRY седан (AVV5_, XV5_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 (ASV51_) 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.5 (ASV50) 181 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.5 277 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY седан (_XV4_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 VVT-i 147 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 158 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 167 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 173 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVT-i Hybrid 150 л.с. | 2006–2011 |
| 3.5 277 л.с. | 2008–2011 |
| 3.5 (GSV40_) 272 л.с. | 2006–2011 |
| TOYOTA — MIRAI (JPD1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| FCV | 2014–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD (ACA31, ACA33) 170 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 158 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 4WD 158 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD 152 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 D-4D 4WD 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 D-4D 4WD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 D-CAT 4WD 177 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 VVTi 170 л.с. | 2005–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Hybrid (AVA42_) 197 л.с. | 2015–2018 |
| 2.5 Hybrid 4WD (AVA44, AVA44_) 197 л.с. | 2015–2018 |
| 2.0 D-4D | 2015–н.в. |
| 2.0 D4-D 124 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 D4-D 4WD 124 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD | 2015–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD 151 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D4-D 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 590.2810.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 768, 0 986 479 S22, 09.A417.10, 09.A417.11, 09.A417.1X, 102127, 103328, 103329, 103333, 108384, 1110117, 142.1302, 17807, 18152045117, 18153145117, 19-1866, 19-1866MAX, 19-1866SPORT, 197152, 2045117, 2134465, 23-0946C, 231-03-191 |
| Стан | Новий |
| Висота | 49 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | GS, Aurion, Auris, Avalon, Camry, RAV4, Mirai, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 7.50 кг |
| Висота [мм] | 49 |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Мінімальна товщина [мм] | 25 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 296 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 7/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 433,78 ₴






