
Колодки гальмівні (задні) BMW X5/X6 06- (Ate - Teves), Zimmermann 23448.170.1
3 375,19 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23448.170.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW X5/X6 06- (Ate - Teves), Zimmermann 23448.170.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
23448.170.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
23448.170.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 235 л.с. | 2007–2008 |
| 3.0 si 272 л.с. | 2007–2008 |
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–2010 |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 320 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X5 (F15, F85) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2018 |
| xDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2015 |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2014–2018 |
| sDrive 25 d | 2015–н.в. |
| sDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 25 d | 2015–н.в. |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 40e | 2015–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X6 (F16, F86) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 35 i 326 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 23448.170.1 |
| Кросс-номери | 025 212 8217, 025 212 8217/PD, 08.34.193, 1050868, 1170843, 13.0460-7232.2, 13.0470-7232.2, 13046072322N-SET-MS, 13046072322N-SET-MSP, 16633, 181685-202, 19-1373, 19-2952, 20 91 6633, 22-0644-4, 221538, 231-02-052, 2344704, 23448.970.1, 320316 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 122 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 122 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 17 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | ATE-TEVES |
| Висота 2 [мм] | 59 |
| Висота 1 [мм] | 58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 375,19 ₴





