
Диск гальмівний (передній) Skoda Superb/VW Passat 96-08 (288x25) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 100.1216.20
2 177,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100.1216.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Skoda Superb/VW Passat 96-08 (288x25) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 100.1216.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100.1216.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100.1216.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — EXEO (3R2) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2009–2010 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2008–2010 |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2010–н.в. |
| SEAT — EXEO ST (3R5) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2009–2010 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2009–2010 |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — PASSAT (3B2) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 Syncro/4motion 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2000 |
| 1.9 TDI Syncro/4motion 110 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.0 4motion 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.3 VR5 150 л.с. | 1996–2000 |
| 2.3 VR5 Syncro/4motion 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 TDI Syncro/4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.8 V6 193 л.с. | 1996–2000 |
| 2.8 V6 180 л.с. | 1997–1999 |
| 2.8 V6 190 л.с. | 1999–2000 |
| 2.8 V6 Syncro/4motion 193 л.с. | 1996–2000 |
| VW — PASSAT Variant (3B5) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 Syncro/4motion 125 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2000 |
| 1.9 TDI Syncro/4motion 110 л.с. | 1997–2000 |
| 2.0 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.0 4motion 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.3 VR5 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.3 VR5 Syncro/4motion 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 TDI Syncro/4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.8 V6 193 л.с. | 1997–2000 |
| 2.8 V6 180 л.с. | 1997–1999 |
| 2.8 V6 190 л.с. | 1999–2000 |
| 2.8 V6 Syncro/4motion 193 л.с. | 1997–2000 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100.1216.20 |
| Кросс-номери | 0 986 478 546, 0 986 479 R82, 08352, 09.5745.21, 09.5745.24, 09.5745.2X, 09.5745.76, 100.1216.52, 103 756, 103640, 1110139, 115 521 1040, 1163110400, 16098, 1815204743, 1815314743, 183 521 1040/PD, 19-0683, 19-0683MAX, 19-0683SPORT, 197222, 204743 |
| Стан | Новий |
| Висота | 47 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, 100, A4, A6, Passat |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.5 кг |
| Висота [мм] | 47 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 288 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 10/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 177,84 ₴






