
Колодки гальмівні (передні) VW Touareg 02- (Brembo) (з аксесуарами), Zimmermann 24098.170.3
4 055,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24098.170.3
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) VW Touareg 02- (Brembo) (з аксесуарами), Zimmermann 24098.170.3. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24098.170.3
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24098.170.3 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| RS3 quattro 340 л.с. | 2011–2012 |
| AUDI — TT (8J3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 RS quattro 340 л.с. | 2009–2014 |
| 2.5 RS quattro 360 л.с. | 2011–2014 |
| AUDI — TT Roadster (8J9) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 RS quattro 340 л.с. | 2009–2014 |
| 2.5 RS quattro 360 л.с. | 2012–2014 |
| SEAT — ATECA (KH7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 TSI 4Drive 150 л.с. | 2016–н.в. |
| SEAT — LEON (5F1) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TGI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TSI 180 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 Cupra | 2015–н.в. |
| 2.0 Cupra 300 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 Cupra 265 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 Cupra 280 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 Cupra R 310 л.с. | 2017–2018 |
| SEAT — LEON SC (5F5) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Cupra | 2015–н.в. |
| 2.0 Cupra 300 л.с. | 2017–2018 |
| 2.0 Cupra 265 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 Cupra 280 л.с. | 2013–н.в. |
| SEAT — LEON ST (5F8) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Cupra | 2015–н.в. |
| 2.0 Cupra 265 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 Cupra 280 л.с. | 2013–н.в. |
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 R5 TDI 174 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2007–2010 |
| 3.2 V6 220 л.с. | 2002–2006 |
| 3.2 V6 241 л.с. | 2004–2006 |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2005–2010 |
| 4.2 V8 310 л.с. | 2002–2006 |
| 4.2 V8 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 5.0 R50 TDI 350 л.с. | 2007–2010 |
| 5.0 V10 TDI 313 л.с. | 2002–2010 |
| 6.0 W12 450 л.с. | 2004–2010 |
| VW — TOUAREG (7P5) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 V6 TSI Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 249 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.2 V8 FSI 360 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.2 V8 TDI 340 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — TOUAREG (CR7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 4motion 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 231 л.с. | 2018–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24098.170.3 |
| Кросс-номери | 025 240 9817, 025 240 9817/PD, 07.35.311, 1050369, 111 582, 116219, 13046048332N-SET-MS, 13046048332N-SET-MSP, 16734, 22-0659-0, 224788, 24093z, 2409803, 30 11 6219, 30 91 6734, 302097, 320205, 37614, 402B0311, 50-00-0933, 5005-1877, 500933, 5502224788 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 132 мм |
| Висота | 77 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A3, Leon, TT |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 132 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з пружиною |
| Висота [мм] | 77 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | BREMBO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 055,72 ₴




