
Диск гальмівний (передній) BMW X5 (E70) 07-10/X6 (E71) 06-19 (365x36) (з покриттям) (вент), Zimmermann 150.3449.20
3 659,12 ₴
- В наявності
- Код: 150.3449.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW X5 (E70) 07-10/X6 (E71) 06-19 (365x36) (з покриттям) (вент)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.3449.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 635, 08.34.139, 09.9921.11, 1110386, 142.1561, 150.3449.52, 17869, 1815201589, 1815311589, 19-2427, 19-2427SPORT, 197577, 20 93 6394, 201589, 23-1030C, 24.0136-0109.1, 24013601091PR-PCS-MS, 24013601091PR-PCS-MSP, 25119 V, 311589 |
| Стан | Новий |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 14.1 кг |
| Висота [мм] | 62 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Мінімальна товщина [мм] | 34,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 365 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 36 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 659,12 ₴






