
Колодки гальмівні (задні) Citroen C3/C4 09-/Renault Scenic/Megane 99- (87x53x16) (Lucas), Zimmermann 20961.160.1
1 126,47 ₴
- В наявності
- Код: 20961.160.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Citroen C3/C4 09-/Renault Scenic/Megane 99- (87x53x16) (Lucas), Zimmermann 20961.160.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
20961.160.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
20961.160.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — ESPACE III (JE0_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dTi (JE0M) 98 л.с. | 1999–2002 |
| 2.0 139 л.с. | 2001–2002 |
| RENAULT — MEGANE I Break (KA0/1_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) 115 л.с. | 2001–2003 |
| 1.9 D (KA0J, KA0R) 64 л.с. | 1999–2003 |
| 1.9 dCi (KA05, KA1F) 102 л.с. | 2001–2003 |
| 1.9 dTi (KA0N) 98 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 dTi (KA1U) 80 л.с. | 2001–2003 |
| RENAULT — MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 16V (BM0B, CM0B) 98 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.5 dCi 101 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi (BM0F, CM0F) 82 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V 112 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 16V (BM0C, CM0C) 113 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 Flex-Fuel 105 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 dCi 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 dCi 90 л.с. | 2002–2005 |
| 1.9 dCi 92 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 dCi 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi (BM0G, CM0G) 120 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 16V (BM0U, CM0U) 135 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 16V Turbo 163 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 dCi (BM1K, CM1K) 150 л.с. | 2005–н.в. |
| RENAULT — MEGANE II Grandtour (KM0/1_) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 98 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (KM13) 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi (KM16, KM1E) 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 113 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 16V 112 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 16V Hi-Flex 105 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.9 dCi 120 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dCi 92 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 dCi 90 л.с. | 2004–2005 |
| 1.9 dCi 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi 115 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 135 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2005–н.в. |
| RENAULT — MEGANE II седан (LM0/1_) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 98 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 113 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V 112 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 dCi 90 л.с. | 2003–2005 |
| 1.9 dCi 92 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi (LM0G, LM1G, LM2C) 120 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dCi (LM14, LM1D) 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 135 л.с. | 2003–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 20961.160.1 |
| Кросс-номери | 025 209 6117, 025 209 6117/PD, 0263 05, 0263.05, 05P1788, 07.35.105, 102.2, 102.2, 103 074, 116026, 116045, 1170039, 1170060, 1170207, 1170971, 12208, 13.0460-2775.2, 13.0460-2845.2, 13.0470-2845.2, 13046027752N-SET-MS, 13046027752N-SET-MSP |
| Стан | Новий |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 53 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Opel, Nissan, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Espace, Tiida, Note, Crossland X / Crossland, A4, Wind, Scenic, C3, Clio, C4, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 53 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 16 |
| Гальмівне встановлення | LUCAS-GIRLING |
| Ширина [мм] | 87 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 126,47 ₴




