
Колодки гальмівні (передні) Ford C-Max/Focus/Mazda 3/5 03- (Ate-Teves), Zimmermann 23723.180.1
1 688,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23723.180.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Ford C-Max/Focus/Mazda 3/5 03- (Ate-Teves), Zimmermann 23723.180.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
23723.180.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
23723.180.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — ESCAPE II (DM2) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 EcoBoost | 2016–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 4x4 182 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 4x4 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 4x4 182 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 180 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — FOCUS C-MAX (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–2007 |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–2007 |
| 1.8 120 л.с. | 2003–2007 |
| 1.8 125 л.с. | 2004–2007 |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2006–2007 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 145 л.с. | 2004–2007 |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2003–2007 |
| FORD — FOCUS II (DA_) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 LPG 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CNG 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 LPG 145 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| FORD — FOCUS II Station Wagon (DA_) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 LPG 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 LPG 145 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — FOCUS II седан (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 23723.180.1 |
| Кросс-номери | 025 237 2318, 025 237 2318/PD, 05P1190, 1 223 682, 1 321 517, 1 360 305, 1 508 074, 1 519 528, 1 566 093, 1 712 024, 1 759 370, 1 797 211, 1 809 256, 1 816 524, 1008 F, 1050113, 1080-3603, 1082 00, 1082.00, 116224, 12192, 13.0460-7193.2, 13.0470-7193.2 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 62 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 67 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, 3, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 62 |
| Висота 2 [мм] | 67 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 18 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина 1 [мм] | 155 |
| Ширина 2 [мм] | 156 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 688,84 ₴






