
Диск гальмівний (задній) Opel Signum/Vectra C 02-09 (278х12), Zimmermann 430.1497.20
1 285,30 ₴
- В наявності
- Код: 430.1497.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Opel Signum/Vectra C 02-09 (278х12), Zimmermann 430.1497.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
430.1497.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
430.1497.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — CROMA (194) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 D Multijet 115 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 D Multijet 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — SIGNUM (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 DTI 100 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2003–н.в. |
| OPEL — VECTRA C (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 110 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 16V 122 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.0 CDTI 177 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 CDTi 184 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2002–н.в. |
| OPEL — VECTRA C GTS (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 16V 122 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.0 CDTI 177 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 CDTi 184 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2002–н.в. |
| OPEL — VECTRA C универсал (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 DTI 100 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 V6 CDTI 177 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 V6 CDTI 184 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2003–н.в. |
| SAAB — 9-3 (YS3F) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1,8t 150 л.с. | 2002–н.в. |
| 1,8t BioPower 175 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 i 122 л.с. | 2004–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 430.1497.20 |
| Кросс-номери | 08.9511.10, 08.9511.11, 08.9511.1X, 08.9511.75, 1110041, 1263202700, 12762290, 12762290, 14853, 14853 V, 14853 X, 17369, 1815203646, 1815313646, 186854, 19-0813, 19-0813MAX, 19-0813SPORT, 203646, 206 506, 2134660, 23-0609C, 231-04-036, 23562 |
| Стан | Новий |
| Висота | 42 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 110 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Croma, Signum, 9-3, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 110 |
| Вага (кг) | 4.38 кг |
| Висота [мм] | 42 |
| Діаметр центрування [мм] | 66 |
| Мінімальна товщина [мм] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 278 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 8/5 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 12 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 285,30 ₴








