
Колодки гальмівні (передні) Porsche Cayenne/Cayenne Coupe 17- (Brembo), Zimmermann 22469.165.1
4 755 ₴
- В наявності
- Код: 22469.165.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Porsche Cayenne/Cayenne Coupe 17- (Brembo), Zimmermann 22469.165.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22469.165.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22469.165.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PORSCHE — CAYENNE (9YA) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.9 S AWD (9YABB1) 440 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 AWD (9YAAA1) 340 л.с. | 2017–н.в. |
| 4.0 GTS (9YABG1) 460 л.с. | 2020–н.в. |
| 4.0 Turbo AWD (9YACF1) 550 л.с. | 2017–н.в. |
| PORSCHE — CAYENNE Coupe (9YB) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.9 S AWD (9YBBB1) 440 л.с. | 2019–н.в. |
| 3.0 AWD (9YBAA1) 340 л.с. | 2019–н.в. |
| 4.0 GTS AWD (9YBBG1) 460 л.с. | 2020–н.в. |
| 4.0 Turbo AWD (9YBCF1) 550 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22469.165.1 |
| Кросс-номери | 1259.0, 1259.0, 182459, 1862.00, 188673, 21862.00, 22-1259-0, 2246903, 33 11 0833, 35226, 822-1259-0, 8DB 355 040-761, 8DB 355 040-761, 95B 698 151 AA, 95B 698 151 AQ, 9Y0 698 151, 9Y0 698 151 A, 9Y0 698 151 AN, 9Y0 698 151 AR, 9Y0 698 151 R |
| Стан | Новий |
| Ширина | 189 мм |
| Висота | 90 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 90 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 17 |
| Гальмівне встановлення | BREMBO |
| Ширина [мм] | 189 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 755 ₴






