
Диск гальмівний (передній) BMW 3 (F30/F31) 11- (330x24) (з покриттям) (вент.) B47/N20/N47/N57, Zimmermann 150.2901.52
2 523,55 ₴
- В наявності
- Код: 150.2901.52
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 3 (F30/F31) 11- (330x24) (з покриттям) (вент.) B47/N20/N47/N57
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.2901.52 |
| Кросс-номери | 09.C116.11, 09.C116.1X, 102677, 103580, 150.2901.20, 150.2901.54, 150.2901.55, 1815201596, 1815311596, 18162, 19-4675, 19-4675SPORT, 197791, 20 94 3956, 201596, 24.0124-0248.1, 25437 V, 25437 X, 25610C, 311596, 3411 6 792 221, 383 521 0016/PD, 43956 |
| Стан | Новий |
| Висота | 73 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 9.6 кг |
| Висота [мм] | 73 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | перфорований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 523,55 ₴





