
Диск гальмівний (задній) MB GL-class (X166)/GLE-class (W166/X166)/M-class (W166) 11- (345x22)(з покр), Zimmermann 400.5501.20
3 352,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400.5501.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) MB GL-class (X166)/GLE-class (W166/X166)/M-class (W166) 11- (345x22)(з покр), Zimmermann 400.5501.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
400.5501.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
400.5501.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — GLE (W166) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 4-matic (166.062) 272 л.с. | 2015–2018 |
| 250 d (166.006) 204 л.с. | 2015–н.в. |
| 250 d 4-matic (166.004) | 2015–н.в. |
| 350 d 4-matic (166.024) | 2015–н.в. |
| 450 AMG 4-matic (166.064) | 2015–н.в. |
| 500 e 4-matic (166.063) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLE Coupe (C292) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 450 AMG 4-matic (292.364) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W166) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 250 CDI / BlueTEC 4-matic (166.004, 166.003) 204 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 350 BlueTEC 4-matic (166.024) 258 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 400.5501.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 D61, 015 523 0008/PD, 02.35.499, 09.A961.11, 103573, 1110512, 1363203900, 142.2078, 166 423 0212, 166 423 0700, 171491, 18433, 24.0122-0296.1, 25304 V, 33 10 2443, 360406122701, 409 488, 563243JC, 6063655, 6110830, 61635 10, 61635.10, 61635.10 |
| Стан | Новий |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 8.2 кг |
| Висота [мм] | 54 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 345 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 352,48 ₴





