
Колодки гальмівні (передні) Lexus RX 08-/Toyota Rav 4 12- (167x59.4) (Advics) (з аксесуарами), Zimmermann 24452.175.2
2 332,38 ₴
- В наявності
- Код: 24452.175.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Lexus RX 08-/Toyota Rav 4 12- (167x59.4) (Advics) (з аксесуарами), Zimmermann 24452.175.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24452.175.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24452.175.2 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — NX (_Z1_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300h (AYZ10_) 197 л.с. | 2014–н.в. |
| 300h AWD (AYZ15) 197 л.с. | 2014–н.в. |
| 200 (ZGZ10_, AYZ10_, AGZ10) 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 200 AWD (ZGZ15_, AYZ15_, AGZ15_) 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 200t 238 л.с. | 2014–н.в. |
| 200t AWD 238 л.с. | 2014–н.в. |
| LEXUS — RX (GYL1_, GGL15, AGL10) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 270 188 л.с. | 2008–н.в. |
| 350 280 л.с. | 2008–н.в. |
| 350 AWD 277 л.с. | 2008–н.в. |
| 350 AWD 280 л.с. | 2008–н.в. |
| LEXUS — RX (_L2_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 (AGL20_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| 300 AWD (AGL25_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| 200t | 2015–н.в. |
| 200t AWD | 2015–н.в. |
| TOYOTA — ESTIMA III (ACR5_, GSR5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 170 л.с. | 2005–н.в. |
| TOYOTA — HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 273 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Hybrid (AVA42_) 197 л.с. | 2015–2018 |
| 2.5 Hybrid 4WD (AVA44, AVA44_) 197 л.с. | 2015–2018 |
| 2.0 D-4D | 2015–н.в. |
| 2.0 D4-D 124 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 D4-D 4WD 124 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD | 2015–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD 151 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D4-D 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 V (_A5_, _H5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Hybrid (AXAH52) 178 л.с. | 2018–н.в. |
| TOYOTA — SIENNA (ASL3_, GSL3_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 (ASL30_) 190 л.с. | 2010–2013 |
| 3.5 (GSL30_, GSL33_) 267 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.5 4WD (GSL35_) 267 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.5 VVTi 4WD 267 л.с. | 2010–н.в. |
| TOYOTA (GAC) — HIGHLANDER (_U4_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.7 (ASU40_) 188 л.с. | 2011–2015 |
| 3.5 4WD 273 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24452.175.2 |
| Кросс-номери | 025 244 5218/PD, 04465-0E010, 04465-0E010, 04465-0E020, 04465-0E020, 04465-0E030, 04465-0E040, 04465-33490, 04465-48150, 04465-48150, 04465-48150, 04465-48160, 04465-48170, 04465-48170, 04465-48190, 04465-48210, 04465-48220, 04465-78020, 04465-78030 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 167 мм |
| Висота | 59 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Previa, NX, RAV4, Highlander, RX |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 167 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з пружиною |
| Висота [мм] | 59 |
| Товщина (мм) | 18 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | ADVICS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 332,38 ₴






