
Диск гальмівний (передній) BMW 1(F20/F21) 11-/3 (E90/E91/E92) 07-11 (312x24) B37/N13/N47/N55, Zimmermann 150.3467.20
3 124,12 ₴
- В наявності
- Код: 150.3467.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 1(F20/F21) 11-/3 (E90/E91/E92) 07-11 (312x24) B37/N13/N47/N55, Zimmermann 150.3467.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.3467.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.3467.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E90) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2008–2011 |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–2011 |
| 320 i 170 л.с. | 2007–2011 |
| 325 i 218 л.с. | 2005–2011 |
| 325 i 218 л.с. | 2007–2011 |
| 325 i xDrive 218 л.с. | 2008–2011 |
| BMW — 3 Touring (E91) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 i 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 200 л.с. | 2010–2012 |
| 320 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2010–2012 |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 325 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 325 i 211 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — 3 кабрио (E93) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 d 200 л.с. | 2010–2013 |
| BMW — 3 купе (E92) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d 200 л.с. | 2010–2013 |
| 320 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2010–2013 |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 325 i xDrive 204 л.с. | 2010–2013 |
| 325 i xDrive 211 л.с. | 2010–2013 |
| BMW — X1 (E84) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 20 d 163 л.с. | 2010–2015 |
| xDrive 20 d 184 л.с. | 2012–2015 |
| sDrive 16 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| sDrive 16 i 143 л.с. | 2013–н.в. |
| sDrive 18 d 143 л.с. | 2009–н.в. |
| sDrive 18 i 150 л.с. | 2010–н.в. |
| sDrive 20 d 177 л.с. | 2009–н.в. |
| sDrive 20 d 184 л.с. | 2012–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 18 d 143 л.с. | 2009–н.в. |
| xDrive 20 d 177 л.с. | 2009–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 23 d 204 л.с. | 2009–н.в. |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2009–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.3467.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 381, 08.34.138, 09.B337.21, 09.B337.2X, 1110140, 142.1523, 1463105500, 150.3467.52, 150.3467.53, 17937, 1815201582, 1815311582, 19-1941, 19-1941MAX, 19-1941SPORT, 197159, 20 93 0541, 201582, 2134086, 23-0986C, 231-03-090, 24.0124-0203.1 |
| Стан | Новий |
| Висота | 74 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8.9 кг |
| Висота [мм] | 74 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 312 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 124,12 ₴








