
Колодки гальмівні (передні) Toyota Land Cruiser 90-07- (Sumitomo), Zimmermann 23524.175.1
1 922,56 ₴
- В наявності
- Код: 23524.175.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Toyota Land Cruiser 90-07- (Sumitomo), Zimmermann 23524.175.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
23524.175.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
23524.175.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — LX (UZJ100) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 470 231 л.с. | 1998–2008 |
| TOYOTA — LAND CRUISER - BUNDERA (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.2 TD (HZJ7__V) 131 л.с. | 1990–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER 100 (UZJ100) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.2 TD (HDJ100_) 204 л.с. | 1998–н.в. |
| 4.7 (UZJ100) 238 л.с. | 2002–н.в. |
| 4.7 (UZJ100_) 235 л.с. | 1998–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 23524.175.1 |
| Кросс-номери | 025 235 2415/W, 04465-60120, 04465-60120, 04465-60140, 04465-60150, 04465-60150, 04465-60151, 04465-60151, 04465-60160, 04465-60170, 04465-60190, 04465-60220, 04465-60220, 04465-60230, 04465-60230, 04465-60230, 04465-60240, 04465-60250, 04465-60370 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 119 мм |
| Висота | 78 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 78 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 4 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Гальмівне встановлення | SUMITOMO |
| Ширина 1 [мм] | 119 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 922,56 ₴





