
Колодки гальмівні (передні) Audi A3/VW Golf VII 12- (з датчиком) (Ate), Zimmermann 22035.175.2
2 177,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22035.175.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi A3/VW Golf VII 12- (з датчиком) (Ate), Zimmermann 22035.175.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22035.175.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22035.175.2 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — GOLF ALLTRACK (BA5) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 4motion 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 TSI 4motion | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 184 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — GOLF SPORTSVAN (AM1, AN1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI | 2015–н.в. |
| VW — GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) (32) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI | 2015–н.в. |
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.0 TSI 86 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 GTE Hybrid 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TGI CNG 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 122 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 125 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 4motion 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 4motion 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 GTD 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 GTI 245 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 GTI 220 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 GTI 230 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 GTI 210 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 R 4motion 280 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 R 4motion 300 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 150 л.с. | 2012–н.в. |
| VW — GOLF VII Variant (BA5, BV5) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI | 2015–н.в. |
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TGI CNG 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 122 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 4motion 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 4motion 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 GTD 184 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 R 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 150 л.с. | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22035.175.2 |
| Кросс-номери | 025 220 3517, 025 220 3517/PD, 1051125, 1052.0, 1052.0, 115 814, 13.0460-7303.2, 13.0470-7303.2, 13046073032N-SET-MS, 13046073032N-SET-MSP, 13046073032T-SET-MS, 13046073032T-SET-MSP, 1601 01, 1601.01, 16913, 182189, 19-2866, 21601.01, 2203501, 22-1028-0 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 62 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Leon, A3, Golf, Octavia |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 146 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Висота [мм] | 62 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 177,84 ₴






