
Колодки гальмівні (передні) BMW X4/X5/X6 06- (Ate-Teves), Zimmermann 24170.195.1
5 154,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24170.195.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW X4/X5/X6 06- (Ate-Teves), Zimmermann 24170.195.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24170.195.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24170.195.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X4 (F26) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 40 i | 2015–н.в. |
| BMW — X5 (E70) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 235 л.с. | 2007–2008 |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2007–2009 |
| 3.0 si 272 л.с. | 2007–2008 |
| 4.8 i xDrive 355 л.с. | 2007–2008 |
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–2010 |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 320 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 48 i 355 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X5 (F15, F85) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2018 |
| xDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2015 |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2014–2018 |
| sDrive 25 d | 2015–н.в. |
| sDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 25 d | 2015–н.в. |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 35 i 326 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 40 d 313 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 40e | 2015–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X6 (F16, F86) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 35 i 326 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 40 d 313 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24170.195.1 |
| Кросс-номери | 025 241 7019, 025 241 7019/PD, 1050269, 1170562, 13046072312N-SET-MS, 13046072312N-SET-MSP, 16729, 181919, 19-1898, 20 91 6729, 2135150, 22-0770-0, 221540, 24170.995.1, 2417001, 2417081, 301130, 320326, 3411 2 413 038, 3411 2 413 068, 3411 4 074 370 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 171 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 170 мм |
| Висота | 77 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 77 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 20 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина 1 [мм] | 171 |
| Ширина 2 [мм] | 170 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 154,10 ₴






