
Диск гальмівний (задній) Mazda 6 12- (278x10) (з покриттям) (повний), Zimmermann 370.3052.20
1 723,67 ₴
- Готово до відправки
- Код: 370.3052.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Mazda 6 12- (278x10) (з покриттям) (повний), Zimmermann 370.3052.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
370.3052.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
370.3052.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 6 седан (GJ, GH) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 146 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 165 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.2 D 184 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.5 194 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 192 л.с. | 2013–н.в. |
| MAZDA — 6 универсал (GJ, GH) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 146 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 165 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD | 2015–н.в. |
| 2.5 192 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 370.3052.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 C22, 08.C423.11, 103361, 108480, 1110844, 15093 V, 15549C, 1815203280, 1815313280, 18313, 197630, 203280, 23-1757C, 24.0110-0421.1, 313280, 35-15 523 0018/PD, 563131JC, 5815203280, 5815313280, 602214, 61-03-331, 61-03-331C, 6110740, 61331 |
| Стан | Новий |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4 кг |
| Висота [мм] | 40 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 278 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 723,67 ₴







