
Колодки гальмівні (передні) Audi A3/Skoda Octavia III/VW Passat/Golf 13- (TRW) (з датчиком), Zimmermann 24738.200.2
3 182,77 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24738.200.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi A3/Skoda Octavia III/VW Passat/Golf 13- (TRW) (з датчиком), Zimmermann 24738.200.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24738.200.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24738.200.2 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — ARTEON (3H7, 3H8) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TSI 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 280 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — GOLF VIII (CD1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 90 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.0 eTSI 110 л.с. | 2020–н.в. |
| VW — PASSAT (3G2) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 GTE Hybrid | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 4motion 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 240 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TSI 220 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 272 л.с. | 2018–н.в. |
| VW — PASSAT ALLTRACK (3G5, CB5) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 4motion 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion | 2015–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (3G5) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 GTE Hybrid | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 4motion 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 240 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TSI 220 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 272 л.с. | 2018–н.в. |
| VW — TIGUAN (AD1, BT1) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 eHybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.4 TSI 125 л.с. | 2016–2018 |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2016–2018 |
| 1.4 TSI 4motion 150 л.с. | 2016–2018 |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2016–2020 |
| 2.0 TDI 115 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 240 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 220 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 230 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TSI R 4motion 320 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TDI | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion | 2016–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion | 2016–н.в. |
| VW — TIGUAN ALLSPACE (BW2) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2017–2018 |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 190 л.с. | 2017–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24738.200.2 |
| Кросс-номери | 05P1734, 07.35.221, 1051091, 115 177, 116 890, 13.0460-2617.2, 13.0460-2764.2, 13.0470-2617.2, 13.0470-2764.2, 13046026172N-SET-MS, 13046026172N-SET-MSP, 13046027642N-SET-MS, 13046027642N-SET-MSP, 13046027642T-SET-MS, 13046027642T-SET-MSP, 151-0031 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 175 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 70 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Sharan, Formentor, Touran, A3, Octavia, Passat, Leon, Golf, Q3, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 70 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 1 |
| Товщина (мм) | 20 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина 1 [мм] | 175 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 182,77 ₴






