
Диск гальмівний (передній) Ford Transit 13- (RWD) (308х33), Zimmermann 250.5702.20
3 864,74 ₴
- Готово до відправки
- Код: 250.5702.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Ford Transit 13- (RWD) (308х33), Zimmermann 250.5702.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
250.5702.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
250.5702.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TOURNEO CUSTOM автобус (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — TRANSIT CUSTOM автобус (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — TRANSIT CUSTOM фургон (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue RWD 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
| 2.0 TDCi [RWD] | 2016–н.в. |
| FORD — TRANSIT автобус (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue RWD 130 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue RWD 170 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
| FORD — TRANSIT фургон (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue RWD 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
| 2.0 TDCi [RWD] | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 250.5702.20 |
| Кросс-номери | 178027, 18858, 2 168 836, 2 171 541, 33 10 4424, 563701JC, 8120 16194C, 92327303, ADBP430127, BBD6264S, BK21-1125-EA, BK21-1125-FA, CD9057V, DDF3057C, MDC3002C, NBD2061, PCD21971, QD9169 |
| Стан | Новий |
| Висота | 56 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 116 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 116 |
| Вага (кг) | 11.4 кг |
| Висота [мм] | 56 |
| Діаметр центрування [мм] | 93 |
| Мінімальна товщина [мм] | 30,0 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 308 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 5/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 33 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 864,74 ₴






