
Диск гальмівний (задній) Citroen Jumpy/Peugeot Expert 16- (294x22) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 180.3034.20
2 817,55 ₴
- В наявності
- Код: 180.3034.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Citroen Jumpy/Peugeot Expert 16- (294x22) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 180.3034.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
180.3034.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
180.3034.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — JUMPY Фургон (V_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 115 | 2016–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 95 | 2016–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 120 | 2016–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 | 2016–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 | 2016–н.в. |
| CITROEN — SPACETOURER (V_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 115 | 2016–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 95 | 2016–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 | 2016–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 | 2016–н.в. |
| PEUGEOT — EXPERT Фургон (V_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 115 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 95 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 120 122 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 178 л.с. | 2016–н.в. |
| PEUGEOT — TRAVELLER (US) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 115 | 2016–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 95 | 2016–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 | 2016–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 | 2016–н.в. |
| TOYOTA — PROACE Автобус (MDZ_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D4d (MDZ2) 116 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D4d (MDZ9) 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4d (MDZ4) 150 л.с. | 2016–н.в. |
| TOYOTA — PROACE Фургон (MDZ_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D4d (MDZ2) 116 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D4d (MDZ9) 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4d (MDZ3) 122 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4d (MDZ4) 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4d (MDZ6, MDZ5) 177 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 180.3034.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 E32, 09.D420.11, 103039, 104170, 11-15 523 0047/PD, 1263204800, 142.2162, 16 163 945 80, 1687774080, 18577, 19-4715, 20094 V, 24.0122-0305.1, 26TO120, 45401C, 563298JC, 61-00-0233C, 610233C, 6110955, 61776 10, 61776.10, 61776.10, 61921AP |
| Стан | Новий |
| Висота | 35 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Traveller , Expert, Proace, Jumpy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| Вага (кг) | 5.8 кг |
| Висота [мм] | 35 |
| Діаметр центрування [мм] | 71 |
| Мінімальна товщина [мм] | 20 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 294 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 8/5 |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 817,55 ₴






