
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (F10)/ 7 (F01/F0/F03/F04) 09- (348x36) (R) (з покриттям) (вентилір), Zimmermann 150.3479.20
5 050,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150.3479.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (F10)/ 7 (F01/F0/F03/F04) 09- (348x36) (R) (з покриттям) (вентилір), Zimmermann 150.3479.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.3479.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.3479.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (27) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 525 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d | 2015–н.в. |
| 530 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| 530 d 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d xDrive | 2015–н.в. |
| 530 d xDrive 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 i 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 530i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 d 299 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 d 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 535 d xDrive 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 535 i 326 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i xDrive 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i xDrive 326 л.с. | 2010–н.в. |
| 550 i 408 л.с. | 2010–н.в. |
| 550 i 449 л.с. | 2013–н.в. |
| 550 i xDrive 408 л.с. | 2010–н.в. |
| 550 i xDrive 449 л.с. | 2013–н.в. |
| ActiveHybrid 340 л.с. | 2011–н.в. |
| M 550 d xDrive 381 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — 5 Gran Turismo (F07) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d 245 л.с. | 2009–н.в. |
| 530 d 258 л.с. | 2009–н.в. |
| 530 d 211 л.с. | 2010–н.в. |
| 530 d xDrive 258 л.с. | 2009–н.в. |
| BMW — 6 кабрио (F12) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 640 d 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 640 d xDrive 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 640 i 320 л.с. | 2011–н.в. |
| 640 i xDrive 320 л.с. | 2013–н.в. |
| 650 i 408 л.с. | 2011–н.в. |
| 650 i 449 л.с. | 2011–н.в. |
| 650 i xDrive 407 л.с. | 2011–н.в. |
| 650 i xDrive 449 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 6 купе (F13) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 640 d 313 л.с. | 2010–н.в. |
| 640 d xDrive 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 640 i 320 л.с. | 2010–н.в. |
| 640 i xDrive 320 л.с. | 2013–н.в. |
| 650 i 407 л.с. | 2010–н.в. |
| 650 i 449 л.с. | 2011–н.в. |
| 650 i xDrive 408 л.с. | 2011–н.в. |
| 650 i xDrive 449 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 7 (F01, F02, F03, F04) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 730 d 245 л.с. | 2008–н.в. |
| 730 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 730 d xDrive 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 730 d xDrive 211 л.с. | 2011–2015 |
| 730 i 258 л.с. | 2008–н.в. |
| 740 d 306 л.с. | 2009–н.в. |
| 740 d 313 л.с. | 2012–н.в. |
| 740 d xDrive 306 л.с. | 2009–н.в. |
| 740 d xDrive 313 л.с. | 2012–н.в. |
| 740 i 326 л.с. | 2008–н.в. |
| 740 i 320 л.с. | 2012–н.в. |
| 740 i, Li xDrive 320 л.с. | 2012–2015 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.3479.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 W20, 08.34.144, 09.C406.13, 103637, 104950, 142.1589, 1463106000, 150.3479.32, 150.3479.52, 150.3479.55, 18122, 18153415108, 20 10 4950, 231-03-231, 23-1328C, 24.0136-0114.2, 24013601141PR-PCS-MS, 24013601141PR-PCS-MSP, 25516 Z, 3411 6 785 670 |
| Стан | Новий |
| Висота | 66 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, 7-Series |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 12.9 кг |
| Висота [мм] | 66 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 348 |
| парні номери артикулів | 150.3478.20 |
| Мінімальна товщина [мм] | 34,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 36 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 050,88 ₴






