
Диск гальмівний (задній) BMW 5 (G30/F90)/7 (G11/G12) 15- (L) (330x20) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 150.2952.20
4 842,33 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150.2952.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) BMW 5 (G30/F90)/7 (G11/G12) 15- (L) (330x20) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 150.2952.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.2952.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.2952.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (G30, F90) (28) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 136 л.с. | 2018–2020 |
| 518 d 150 л.с. | 2018–2020 |
| 518 d Mild-Hybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 520 d 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d xDrive 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 520 i 163 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 184 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 211 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i Mild-Hybrid 184 л.с. | 2020–н.в. |
| 525 d 211 л.с. | 2017–2019 |
| 525 d 231 л.с. | 2017–2019 |
| 530 d 265 л.с. | 2016–2020 |
| 530 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d xDrive 249 л.с. | 2016–2020 |
| 530 d xDrive 265 л.с. | 2016–2020 |
| 530 e Plug-in-Hybrid 252 л.с. | 2017–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 252 л.с. | 2017–2020 |
| 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i 252 л.с. | 2016–2020 |
| 530 i Mild-Hybrid 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i Mild-Hybrid xDrive 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i xDrive 252 л.с. | 2016–2020 |
| BMW — 5 Touring (G31) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d Mild-Hybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 i Mild-Hybrid 184 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i Mild-Hybrid 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i Mild-Hybrid xDrive 252 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — 6 Gran Turismo (G32) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 620 d 163 л.с. | 2018–2020 |
| 620 d 190 л.с. | 2018–2020 |
| 620 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 620 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 620 d xDrive 163 л.с. | 2018–2020 |
| 620 d xDrive 190 л.с. | 2018–2020 |
| 630 d 211 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d 265 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 630 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 630 d xDrive 211 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d xDrive 249 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d xDrive 265 л.с. | 2017–2020 |
| 630 i Mild-Hybrid 258 л.с. | 2020–н.в. |
| 630 i xDrive 258 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — 7 (G11, G12) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 725 d, Ld 211 л.с. | 2016–2019 |
| 725 d, Ld 231 л.с. | 2016–2019 |
| 730 d 211 л.с. | 2015–2020 |
| 730 d | 2015–н.в. |
| 730 d xDrive | 2015–н.в. |
| 730 d xDrive 211 л.с. | 2015–2020 |
| 730 i, Li 258 л.с. | 2015–2019 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Високовуглецевий |
| Виробник | Zimmermann |
| Товщина | 20 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.2952.20 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 986 479 G14, 08.35.234, 09.D902.13, 103364, 103365, 1463206600, 150.2952.32, 150.2952.52, 173008, 18615, 20118 Z, 23-1885C, 242.1954, 315 523 0010/PD, 33 10 7166, 3420 6 883 979, 3420 7 915 319, 3421 6 860 923, 3421 6 860 923, 3421 6 882 245 |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Висота | 64 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, X5, X6, 3, 7-Series, 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.9 кг |
| Висота [мм] | 64 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| парні номери артикулів | 150.2953.20 |
| Мінімальна товщина [мм] | 18,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 20 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 842,33 ₴







