
Колодки гальмівні (передні) VW Caddy 03-15 (Ate-Teves) (з датчиком), Zimmermann 23131.195.1
1 460,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23131.195.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) VW Caddy 03-15 (Ate-Teves) (з датчиком), Zimmermann 23131.195.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
23131.195.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
23131.195.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — GOLF PLUS (5M1, 521) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 FSI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2006–2008 |
| 1.4 TSI 170 л.с. | 2006–2008 |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 102 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2005–2008 |
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2009 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 131 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2009 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2005–н.в. |
| VW — GOLF VI (5K1) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–2012 |
| 1.4 80 л.с. | 2008–2012 |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2008–2012 |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2009–2011 |
| 2.0 GTi 210 л.с. | 2009–2012 |
| 2.0 GTi 235 л.с. | 2011–2012 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–2012 |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–2012 |
| Blue E-Motion 88 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — JETTA IV (162, 163) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.2 TSI 16V 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2011–2014 |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI Hybrid 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 86 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TSI | 2014–н.в. |
| 2.0 115 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TSI 211 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 FSI 170 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 23131.195.1 |
| Кросс-номери | 025 231 3119/PD, 025 231 3119/W, 05P692, 0633 21, 0633.21, 1050103, 1063 F, 108 504, 1170002, 13.0460-7117.2, 13.0470-7117.2, 13046071172K-SET-MS, 13046071172K-SET-MSP, 13046071172N-SET-MS, 13046071172N-SET-MSP, 13046071172-SET-MSP, 13046071172T-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 55 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Caddy, Cordoba, Polo, Roomster, Toledo, Jetta, Fabia, Octavia, A3, New Beetle, Leon, Golf, Yeti, A2, Ibiza, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 55 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 1 |
| Товщина (мм) | 20 |
| Гальмівне встановлення | ATE-TEVES |
| Ширина [мм] | 146 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 460,80 ₴





