
Диск гальмівний (передній) MB E-class (W211/S211))/CLS (C219) 05-10 (312x28) (з покриттям) (вентил.), Zimmermann 400.3620.20
2 504 ₴
- В наявності
- Код: 400.3620.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) MB E-class (W211/S211))/CLS (C219) 05-10 (312x28) (з покриттям) (вентил.), Zimmermann 400.3620.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
400.3620.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
400.3620.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — CLS (C219) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CLS 320 CDI (219.322) 224 л.с. | 2005–2010 |
| CLS 350 CDI (219.322) 224 л.с. | 2009–2010 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W211) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 320 (211.065) 224 л.с. | 2002–2008 |
| E 320 CDI (211.026) 204 л.с. | 2002–2008 |
| E 350 (211.056) 272 л.с. | 2005–2008 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS T-Model (S211) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 230 T (211.252) 204 л.с. | 2007–2009 |
| E 280 T CDI (211.223) 177 л.с. | 2004–2009 |
| E 320 T CDI (211.226) 204 л.с. | 2003–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 400.3620.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 040, 015 521 2053, 083 521 2053/PD, 09.9481.10, 09.9481.11, 10 93 0598, 103089, 1110452, 1363107300, 15812C, 17403, 1815203360, 1815313360, 19-1261, 19-1261SPORT, 197632, 197797, 203360, 211 421 0912, 211 421 0912 64, 23-0602C, 231-03-201 |
| Стан | Новий |
| Висота | 64 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 8.68 кг |
| Висота [мм] | 64 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Мінімальна товщина [мм] | 25,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 312 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 504 ₴






