
Диск гальмівний (передній) Nissan Qashqai II/X-trail 13-/Leaf 14-/Renault Kadjar 13- (296x26) (вент.), Zimmermann 200.2534.20
2 580,29 ₴
- В наявності
- Код: 200.2534.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Nissan Qashqai II/X-trail 13-/Leaf 14-/Renault Kadjar 13- (296x26) (вент.), Zimmermann 200.2534.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
200.2534.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
200.2534.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — QASHQAI II SUV (J11, J11_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 DIG-T 116 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 131 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 131 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T32_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi (T32) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T | 2015–н.в. |
| RENAULT — KADJAR (HA_, HL_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 BLUE dCi 115 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.2 TCe 130 | 2015–н.в. |
| 1.5 dCi 110 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 130 4x4 | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 200.2534.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 D16, 0 986 479 F71, 09.C545.11, 09.D943.11, 102622, 103603, 108392, 108604, 1110423, 142.1843, 1815202290, 1815312290, 18409, 19-3544, 19-3544SPORT, 19-3545, 19-3545SPORT, 197317, 197758, 200.2534.52, 20176 V, 202290, 231-03-132, 23-1762C |
| Стан | Новий |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 7.40 кг |
| Висота [мм] | 44 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Мінімальна товщина [мм] | 24 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 296 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 7/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 580,29 ₴




