
Диск гальмівний (задній) BMW 5 (E39) 95-03 (298x10) (з покриттям) (повний), Zimmermann 150.1285.20
1 686,92 ₴
- В наявності
- Код: 150.1285.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) BMW 5 (E39) 95-03 (298x10) (з покриттям) (повний), Zimmermann 150.1285.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.1285.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.1285.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E39) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| 520 i 150 л.с. | 1996–2000 |
| 520 i 136 л.с. | 1999–2003 |
| 520 i 170 л.с. | 2000–2003 |
| 523 i 170 л.с. | 1995–2000 |
| 525 d 163 л.с. | 2000–2003 |
| 525 td 116 л.с. | 1997–2003 |
| 525 tds 143 л.с. | 1996–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Високовуглецевий |
| Виробник | Zimmermann |
| Товщина | 10 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.1285.20 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 986 478 425, 08.34.022, 08.6917.10, 08.6917.11, 08.6917.75, 1110664, 12325, 1463204100, 14642, 14642 V, 150.1285.52, 15652, 15652C, 16341, 1815201537, 1815311537, 186568, 19-0987, 19-0987MAX, 19-0987SPORT, 20 91 2325, 201537, 23-0397C, 24.0110-0227.1 |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Висота | 61 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 12 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.82 кг |
| Висота [мм] | 61 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 298 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 686,92 ₴





