
Колодки гальмівні (передні) Ford Galaxy/S-Max 15-/Mondeo V 14- (Teves), Zimmermann 22269.195.1
2 439,46 ₴
- В наявності
- Код: 22269.195.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Ford Galaxy/S-Max 15-/Mondeo V 14- (Teves), Zimmermann 22269.195.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22269.195.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22269.195.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GALAXY (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi Bi-Turbo | 2015–н.в. |
| FORD — MONDEO V Turnier (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 160 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 150 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 203 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 180 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi Bi-Turbo | 2015–н.в. |
| FORD — MONDEO V Наклонная задняя часть (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 160 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 203 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 180 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi Bi-Turbo | 2015–н.в. |
| FORD — MONDEO V седан (CD) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 199 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 Hybrid 177 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 Hybrid 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi Bi-Turbo | 2015–н.в. |
| FORD — S-MAX (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue BI-Turbo 240 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi BI-Turbo | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22269.195.1 |
| Кросс-номери | 025 222 6920, 025 222 6920/PD, 1 860 105, 1 917 494, 1063.0, 1063.0, 13.0460-7313.2, 13.0470-7313.2, 13046120922N-SET-MS, 13046120922N-SET-MSP, 16941, 182231, 19-3406, 2 014 119, 2 016 609, 22-1039-0, 222586, 222587, 2226901, 321016, 35078, 363916060857 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 156 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 76 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Galaxy, Mondeo |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина 1 [мм] | 156 |
| Ширина 2 [мм] | 155 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 20 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Висота 2 [мм] | 66 |
| Висота 1 [мм] | 76 |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 439,46 ₴




