
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Eclipse Cross 17-/Outlander 1.5-3.0 12-, Zimmermann 22864.140.2
1 747,07 ₴
- В наявності
- Код: 22864.140.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Eclipse Cross 17-/Outlander 1.5-3.0 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22864.140.2 |
| Кросс-номери | 1160.0, 1160.0, 1170913, 13.0460-5540.2, 13.0470-5540.2, 16979, 182357, 1861.00, 21861.00, 22-1160-0, 223038, 33 10 7348, 35291, 4605B560, 4605B560, 4605B562, 4605B987, 4605B989, 51-05-515, 51515, 5502223038, 704-12073, 822-1160-0, 8DB 355 040-501 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 104 мм |
| Висота | 42 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Eclipse Cross |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 747,07 ₴





