
Диск гальмівний (передній) Hyundai Tucson/i30 2.0 CRDi 04-/Kia Cee'd 06- (280x26) (з покр.) (вент.), Zimmermann 320.3806.20
2 613,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: 320.3806.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Hyundai Tucson/i30 2.0 CRDi 04-/Kia Cee'd 06- (280x26) (з покр.) (вент.), Zimmermann 320.3806.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
320.3806.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
320.3806.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — COUPE (GK) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2002–2009 |
| 1.6 16V 107 л.с. | 2002–2009 |
| 2.0 136 л.с. | 2001–2009 |
| 2.0 139 л.с. | 2002–2009 |
| 2.0 GLS 143 л.с. | 2003–2009 |
| 2.7 V6 167 л.с. | 2002–2009 |
| 2.7 V6 165 л.с. | 2007–2009 |
| HYUNDAI — ELANTRA (FD) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2007–2011 |
| 1.4 109 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 116 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 122 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 126 л.с. | 2008–2011 |
| 1.6 CRDi 90 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2007–2011 |
| 2.0 143 л.с. | 2007–2011 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2007–2011 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2007–2011 |
| HYUNDAI — EMBERA V (NF) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 VVTi GLS 144 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.4 162 л.с. | 2005–н.в. |
| HYUNDAI — SONATA VII (LF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 188 л.с. | 2014–н.в. |
| HYUNDAI — TUCSON (JM) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 120 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 140 л.с. | 2006–2010 |
| HYUNDAI — i30 CW (FD) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2007–2012 |
| 1.4 109 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 122 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 126 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 CRDi 90 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 143 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2008–2012 |
| HYUNDAI — ix20 (JC) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 CRDi 78 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDI 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDI 128 л.с. | 2011–н.в. |
| KIA — CEE'D SW (ED) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 126 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 CRDi 115 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 90 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 CVVT 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 140 л.с. | 2007–н.в. |
| KIA — CEE'D Наклонная задняя часть (ED) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 320.3806.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 U10, 09.9574.40, 09.9574.41, 09.9574.4X, 09.B551.11, 0990-0350, 1031040, 103330, 108573, 108601, 142.1156, 142.1764, 17640, 1815203423, 1815203526, 1815313423, 1815313526, 19-0939, 19-0939MAX, 19-0939SPORT, 19-3354, 197205, 197302, 20148 V |
| Стан | Новий |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Coupe, Magentis, Sonata, Cerato Koup, Carens, Soul, I30, Pro Ceed, Tucson, Ceed, Sportage, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 7.1 кг |
| Висота [мм] | 48 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Мінімальна товщина [мм] | 24,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 7/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 613,15 ₴






