
Диск гальмівний (задній) VW Crafter 2.0TDI 16- (300x22) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 600.3254.20
3 073,04 ₴
- В наявності
- Код: 600.3254.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) VW Crafter 2.0TDI 16- (300x22) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 600.3254.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
600.3254.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
600.3254.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 204 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 224 л.с. | 2016–н.в. |
| VW — CRAFTER c бортовой платформой/ходовая часть (SZ_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 109 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 122 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — CRAFTER Фургон (SY_, SX_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 109 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 122 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Високовуглецевий |
| Виробник | Zimmermann |
| Товщина | 22 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 600.3254.20 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 09.D422.11, 103040, 1163208700, 118 208, 142.1991, 174717, 18153147186, 18612, 19-4816, 20033 V, 24.0122-0309.1, 25847C, 2N0 615 601, 3147186, 33 10 6933, 58153147186, 6111038, 65508030001, 8120 291087C, 82B2421, 8DD 355 125-571, 8DD 355 125-571 |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Висота | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.3 кг |
| Висота [мм] | 51 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19 |
| Діаметр центрування [мм] | 76 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Тип допуску | Допущено для автомобілів класу M1/N1 |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 073,04 ₴







