
Диск гальмівний (передній) Audi A6 12-18 (345x30) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 100.3359.52
5 838,71 ₴
- В наявності
- Код: 100.3359.52
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Audi A6 12-18 (345x30) (з покриттям) (вентильований)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100.3359.52 |
| Кросс-номери | 09.C427.11, 100.3359.52, 100.3359.54, 100.3359.55, 103114, 107718, 1110591, 142.1906, 18153147169, 183 521 0067/PD, 18464, 19-4683, 19-4683SPORT, 24.0130-0236.1, 24013002361PR-PCS-MS, 24013002361PR-PCS-MSP, 25534 V, 30 10 7718, 3147169, 361302040670 |
| Стан | Новий |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 838,71 ₴




