
Диск гальмівний (передній) Iveco Daily IV 06- (290x28) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 230.6266.20
2 523,55 ₴
- В наявності
- Код: 230.6266.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Iveco Daily IV 06- (290x28) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 230.6266.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
230.6266.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
230.6266.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| IVECO — DAILY IV c бортовой платформой/ходовая часть (32) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35C10, 35S10 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 35C11, 35S11, 35S11 D, 35S11 /P 106 л.с. | 2007–н.в. |
| 35C12, 35S12 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 35C13, 35C13 /P, 35S13 D, 35S13, 35S13 /P 126 л.с. | 2007–н.в. |
| 35C14 G, 35C14 G/P, 35S14 G, 35S14 G/P, 35C14 GD, 35S14 GD 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 35C14, 35C14 /P, 35S14, 35S14 /P, 35S14 D, 35S14 D/P 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 35C15 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 35C17, 35C17 /P, 35S17, 35S17 /P, 35S17 D 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 35C18, 35S18 176 л.с. | 2006–н.в. |
| 35S17 W, 35S17 WD 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 40C11, 40C11 D 106 л.с. | 2007–н.в. |
| 40C13, 40C13 /P 126 л.с. | 2007–н.в. |
| 40C14 G, 40C14 G/P 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 40C14, 40C14 /P 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 40C17, 40C17 /P 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 45C14, 45C14 /P 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 45C17, 45C17 /P 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 50C14 G, 50C14 G/P, 50C14 GD, 50C14 GD/P 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 50C14, 50C14 /P 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 50C15 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 50C17, 50C17 /P 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 50C18 176 л.с. | 2006–н.в. |
| 55S17 W, 55S17 WD 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 60C14, 60C14 /P 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 60C15, 60C15 /P, 60C15 D, 60C15 D/P 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 60C17, 60C17 /P 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 65C14 G, 65C14 G/P, 65C14 GD, 65C14 GD/P 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 65C14, 65C14 /P 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 65C15, 65C15 /P, 65C15 D, 65C15 D/P 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 65C17, 65C17 /P 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 70C14, 70C14 /P 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 70C17, 70C17 /P 170 л.с. | 2007–н.в. |
| IVECO — DAILY IV фургон/универсал (27) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35C10, 35S10 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 35C11 V, 35S11 V 106 л.с. | 2007–н.в. |
| 35C12 V, 35C12 V/P, 35S12 V, 35S12 V/P 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 35C13 V, 35C13 V/P, 35S13 V, 35S13 V/P 126 л.с. | 2007–н.в. |
| 35C14 GV, 35C14 GV/P, 35S14 GV, 35S14 GV/P 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 35C14 V, 35C14 V/P, 35S14 V, 35S14 V/P 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 35C15 V, 35C15 V/P 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 35C17 V, 35C17 V/P, 35S17 V, 35S17 V/P 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 35C18 V, 35C18 V/P, 35S18 V, 35S18 V/P 176 л.с. | 2006–н.в. |
| 35S14 C, 35S14 C/P, 35S14 V, 35S14 V/P, 35C14 V, 35C14 V/P 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 40C11 V 106 л.с. | 2007–н.в. |
| 40C13 V, 40C13 V/P 126 л.с. | 2007–н.в. |
| 40C14 GV, 40C14 GV/P 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 40C14 V, 40C14 V/P 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 40C17 V, 40C17 V/P 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 45C17 V, 45C17 V/P 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 50C14 GV, 50C14 GV/P 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 50C14 V, 50C14 V/P 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 50C15 V, 50C15 V/P 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 50C17 V, 50C17 V/P 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 50C18 V, 50C18 V/P 176 л.с. | 2006–н.в. |
| 60C17 V, 60C17 V/P 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 65C14 V, 65C14 V/P 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 65C15 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 65C17 V, 65C17 V/P 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 70C14 V, 70C14 V/P 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 70C17V, 70C17 V/P 170 л.с. | 2007–н.в. |
| IVECO — DAILY V c бортовой платформой/ходовая часть (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 26L11, 26L11D, 35C11D, 35S11, 40C11 106 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 230.6266.20 |
| Кросс-номери | 026.675-10A, 03.110.0823.270, 09.9760.10, 102085, 1110136, 17850, 1815202357, 187155, 19-1336, 19-1336SPORT, 202357, 2134425, 215 521 0023, 23-0914C, 24012802391-PCS-MS, 24012802391-PCS-MSP, 24012802391-SET-MS, 24012802391-SET-MSP, 25075, 299 6121 |
| Стан | Новий |
| Висота | 46 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 95 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 95 |
| Вага (кг) | 8.60 кг |
| Тип допуску | Допущено для автомобілів класу M1/N1 |
| Висота [мм] | 46 |
| Діаметр центрування [мм] | 64 |
| Мінімальна товщина [мм] | 25 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 290 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 9/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 523,55 ₴




