
Диск гальмівний (передній) Ford Mondeo V 13- (300x28) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 250.1375.20
3 272,37 ₴
- В наявності
- Код: 250.1375.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Ford Mondeo V 13- (300x28) (з покриттям) (вентильований)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 250.1375.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 D85, 09.N255.21, 102643, 103615, 104953, 142.1733, 142.1860, 15612C, 1815202599, 1815312599, 18454, 19-3569, 19-3569SPORT, 2 017 128, 2 037 502, 202599, 231-03-156, 23-1790C, 24.0128-0286.1, 24012802861-PCS-MS, 24012802861-PCS-MSP |
| Стан | Новий |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8.8 кг |
| Висота [мм] | 51 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 64 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 5/5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 272,37 ₴







