
Диск гальмівний (передній) Toyota Rav 4 12-/Lexus RX/NX 08- (328x28)(з покриттям) (вент) (з отворами), Zimmermann 590.2825.52
4 760,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: 590.2825.52
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Toyota Rav 4 12-/Lexus RX/NX 08- (328x28)(з покриттям) (вент) (з отворами), Zimmermann 590.2825.52. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
590.2825.52
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
590.2825.52 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — NX (_Z1_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300h (AYZ10_) 197 л.с. | 2014–н.в. |
| 300h AWD (AYZ15) 197 л.с. | 2014–н.в. |
| 200 (ZGZ10_, AYZ10_, AGZ10) 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 200 AWD (ZGZ15_, AYZ15_, AGZ15_) 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 200t 238 л.с. | 2014–н.в. |
| 200t AWD 238 л.с. | 2014–н.в. |
| TOYOTA — ALPHARD / VELLFIRE (_H3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GGH30) 300 л.с. | 2018–н.в. |
| TOYOTA — ESTIMA III (ACR5_, GSR5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 170 л.с. | 2005–н.в. |
| TOYOTA — HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 273 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D4-D 124 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 D4-D 4WD 124 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD 151 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D4-D 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — SIENNA (ASL3_, GSL3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GSL30_) 269 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 590.2825.52 |
| Кросс-номери | 09.C499.11, 102667, 103043, 108464, 18152045176, 18153145176, 18408, 197692, 2045176, 25563 V, 30-15 521 0130/PD, 3145176, 33 10 6575, 361302040833, 43512-0E030, 43512-48110, 43512-48110, 5010-2518, 58152045176, 58153145176, 590.2825.20, 60-02-2035C |
| Стан | Новий |
| Висота | 49 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Previa, NX, RAV4, Highlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 9 кг |
| Висота [мм] | 49 |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Мінімальна товщина [мм] | 25 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 328 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 7/5 |
| Тип гальмівного диска | перфорований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | KBA 60872 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 760,64 ₴






