
Диск гальмівний (передній) BMW 3 (E46) (300x22) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 150.1288.20
2 056,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150.1288.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 3 (E46) (300x22) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 150.1288.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.1288.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.1288.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E46) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 118 л.с. | 1998–2001 |
| 318 i 143 л.с. | 2001–2005 |
| 320 d 150 л.с. | 2001–2005 |
| 320 i 150 л.с. | 1998–2000 |
| 320 i 170 л.с. | 2000–2005 |
| 323 i 170 л.с. | 1998–2000 |
| 325 i 192 л.с. | 2000–2005 |
| 325 xi 192 л.с. | 2000–2005 |
| 328 i 193 л.с. | 1998–2000 |
| BMW — 3 Compact (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 td 150 л.с. | 2001–2005 |
| 325 ti 192 л.с. | 2001–2005 |
| BMW — 3 Touring (E46) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 d 116 л.с. | 2003–2005 |
| 318 i 118 л.с. | 1999–2001 |
| 318 i 143 л.с. | 2001–2005 |
| 320 d 136 л.с. | 2000–2001 |
| 320 d 150 л.с. | 2001–2005 |
| 320 i 150 л.с. | 1999–2000 |
| 320 i 170 л.с. | 2000–2005 |
| 325 i 192 л.с. | 2000–2005 |
| 325 xi 192 л.с. | 2000–2005 |
| 328 i 193 л.с. | 1999–2000 |
| BMW — 3 кабрио (E46) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 Cd 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 Ci 170 л.с. | 2000–н.в. |
| 323 Ci 170 л.с. | 2000–2000 |
| 325 Ci 192 л.с. | 2000–н.в. |
| BMW — 3 купе (E46) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 Cd 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 325 Ci 192 л.с. | 2000–н.в. |
| 328 Ci 193 л.с. | 1999–2000 |
| BMW — Z3 (E36) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 231 л.с. | 2000–2003 |
| BMW — Z3 купе (E36) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 231 л.с. | 2000–2003 |
| BMW — Z4 (E85) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 si 218 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 i 231 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.1288.20 |
| Кросс-номери | 0 986 478 571, 0 986 479 S32, 08.34.044, 09.7701.11, 09.7701.1X, 09.7701.75, 1110186, 12323, 1463104300, 150.1288.52, 150.1288.53, 15654, 15654C, 17023, 1815201540, 1815311540, 186815, 19-1016, 19-1016MAX, 19-1016SPORT, 20 91 2323, 201540, 2134018 |
| Стан | Новий |
| Висота | 52 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.78 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Мінімальна товщина [мм] | 20,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 056,88 ₴






