
Колодки гальмівні (задні) Audi A4/A5/A6/A8 09- / A7 Sportback 13-18 (Lucas) (з датчиками), Zimmermann 25214.175.2
2 653,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25214.175.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Audi A4/A5/A6/A8 09- / A7 Sportback 13-18 (Lucas) (з датчиками), Zimmermann 25214.175.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
25214.175.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
25214.175.2 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A5 (8T3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| RS 5 quattro 450 л.с. | 2010–н.в. |
| AUDI — A6 (4G2, C7, 4GC) (30) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2012–2018 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI hybrid 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.8 FSI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.8 FSI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 320 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 326 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 300 л.с. | 2010–2012 |
| 3.0 TFSI quattro 310 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 333 л.с. | 2014–н.в. |
| S6 quattro 420 л.с. | 2012–н.в. |
| S6 quattro 450 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A6 Avant (4G5, C7, 4GD) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2012–2018 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.8 FSI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.8 FSI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 320 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 326 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 300 л.с. | 2011–2012 |
| AUDI — A8 (4H_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI hybrid 211 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 TFSI 204 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 290 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.2 FSI quattro 371 л.с. | 2009–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25214.175.2 |
| Кросс-номери | 025 246 0617/PD, 025 246 0617/W, 025 252 1417/PD, 05P1826C, 1051092, 115 176, 115 178, 116016, 13.0460-2769.2, 13.0460-2770.2, 13.0470-2769.2, 13.0470-2770.2, 13046027692N-SET-MS, 13046027692N-SET-MSP, 13046027702N-SET-MS, 13046027702N-SET-MSP, 151-0042 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 116 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | A4, A5, A6, A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 60 |
| Висота 2 [мм] | 59 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Гальмівне встановлення | LUCAS |
| Ширина [мм] | 116 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 653,50 ₴






