
Диск гальмівний (передній) Mazda 6 11- (297x28) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 370.3050.20
2 743,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: 370.3050.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Mazda 6 11- (297x28) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 370.3050.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
370.3050.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
370.3050.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 6 седан (GJ, GH) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 146 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 165 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.2 D 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.5 192 л.с. | 2013–н.в. |
| MAZDA — 6 универсал (GJ, GH) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 146 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 165 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD | 2015–н.в. |
| 2.5 192 л.с. | 2012–н.в. |
| MAZDA — CX-5 (KE, GH) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 165 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 AWD 192 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 370.3050.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 B15, 09.C421.11, 09.C654.11, 09.C654.75, 103614, 108417, 1110414, 142.1836, 15526C, 1815203278, 1815313278, 18216, 197504, 203278, 23-1455C, 24.0128-0279.1, 24012802791PR-PCS-MS, 24012802791PR-PCS-MSP, 25561 V, 25748 V, 313278, 33 10 7168 |
| Стан | Новий |
| Висота | 52 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 8.1 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 297 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 743,68 ₴




