
Диск гальмівний (задній) Totota Avensis 03-08 (280x10) (з покриттям) (повний), Zimmermann 590.2585.20
1 752,16 ₴
- В наявності
- Код: 590.2585.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Totota Avensis 03-08 (280x10) (з покриттям) (повний), Zimmermann 590.2585.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
590.2585.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
590.2585.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — AVENSIS (T25_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2003–2008 |
| 1.8 129 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 147 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2006–2008 |
| 2.4 170 л.с. | 2003–2008 |
| 2.4 163 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS Combi (T25) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2003–2008 |
| 1.8 129 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 147 л.с. | 2003–2009 |
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 VVT-i (AZT250_) 155 л.с. | 2003–2008 |
| 2.4 170 л.с. | 2003–2008 |
| 2.4 163 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS седан (T25) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2003–2008 |
| 1.8 129 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 147 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2006–2008 |
| 2.4 170 л.с. | 2003–2008 |
| 2.4 163 л.с. | 2003–2008 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 590.2585.20 |
| Кросс-номери | 08.A335.10, 08.A335.11, 0993-2502, 102103, 15004, 15004 V, 17512, 1815204589, 1815314589, 186849, 19-0964, 19-0964MAX, 19-0964SPORT, 204589, 24011003111-PCS-MS, 24011003111-PCS-MSP, 24011003111PR-PCS-MS, 24011003111PR-PCS-MSP, 24011003111-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 56 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Вага (кг) | 4.7 кг |
| Висота [мм] | 56 |
| Діаметр центрування [мм] | 55 |
| Мінімальна товщина [мм] | 9 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 8/5 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 752,16 ₴





