
Диск гальмівний (передній) Nissan X-Trail 2.0/2.5dCi 07-/Juke 1.6 10- (296x26) (з покриттям) (вентил), Zimmermann 200.2518.20
2 217,10 ₴
- В наявності
- Код: 200.2518.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Nissan X-Trail 2.0/2.5dCi 07-/Juke 1.6 10- (296x26) (з покриттям) (вентил), Zimmermann 200.2518.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
200.2518.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
200.2518.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — DUALIS (J10, JJ10) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 114 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 dCi Привод на все колеса 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi Привод на все колеса 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 141 л.с. | 2007–н.в. |
| NISSAN — QASHQAI II SUV (J11, J11_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T31) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 FWD 141 л.с. | 2007–2013 |
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi 173 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi FWD 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 FWD 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 4x4 169 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 200.2518.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 358, 0 986 479 C04, 0 986 479 R89, 09.A716.11, 09.A716.14, 0990-4901, 103599, 108381, 108505, 1110132, 142.1320, 17889, 1815202272, 1815203968, 1815312272, 1815313968, 19-1816, 19-1816MAX, 19-1816SPORT, 197317, 200.2518.52, 202272, 203968 |
| Стан | Новий |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, X-Trail |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.3 кг |
| Висота [мм] | 44 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 296 |
| Мінімальна товщина [мм] | 24 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 5/5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 217,10 ₴




