
Диск гальмівний (передній) Suzuki SX4/Vitara 13- (280x22), Zimmermann 540.5310.20
2 288,02 ₴
- В наявності
- Код: 540.5310.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Suzuki SX4/Vitara 13- (280x22), Zimmermann 540.5310.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
540.5310.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
540.5310.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — SX4 (JY) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 T (AKK 414) 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 T AllGrip (AKK 414) 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DDiS 120 л.с. | 2013–н.в. |
| SUZUKI — VITARA (LY) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (APK 416) 117 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 AllGrip (APK 416) 117 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.4 | 2015–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 DDiS | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 540.5310.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 C40, 09.C047.11, 102675, 108472, 1110616, 142.1847, 1686730180, 1815205231, 1815315231, 18406, 205231, 23-1530C, 24.0122-0290.1, 24012202901-PCS-MS, 24012202901-PCS-MSP, 24012202901-SET-MS, 24012202901-SET-MSP, 25624 V, 315231, 33 10 7026 |
| Стан | Новий |
| Висота | 47 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, SX4 S-Cross |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 5.4 кг |
| Висота [мм] | 47 |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Мінімальна товщина [мм] | 20 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 9/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 288,02 ₴








