
Колодки гальмівні (задні) Kia Ceed/Rio III/Hyundai Accent/Tucson/i20/i30/i40 10-(Akebono)(з аксес), Zimmermann 25337.160.2
1 906,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25337.160.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Kia Ceed/Rio III/Hyundai Accent/Tucson/i20/i30/i40 10-(Akebono)(з аксес), Zimmermann 25337.160.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
25337.160.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
25337.160.2 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ELANTRA GT (GD) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 | 2014–н.в. |
| 1.4 99 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — CEE'D (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 MPI | 2015–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 110 л.с. | 2012–2018 |
| KIA — CEE'D Sportswagon (JD) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 MPI | 2015–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — NIRO (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 GDI Hybrid 141 л.с. | 2016–н.в. |
| KIA — PRO CEE'D (JD) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 MPI | 2015–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 GT 204 л.с. | 2013–н.в. |
| KIA — RIO III (UB) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 CRDi 75 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.2 CVVT | 2014–н.в. |
| 1.25 CVVT 86 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.25 CVVT 88 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.25 LPG 86 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CVVT 107 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CVVT 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CVVT 123 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — RIO III седан (UB) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 CVVT | 2014–н.в. |
| 1.25 CVVT 86 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CVVT 107 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CVVT 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CVVT 123 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — SOUL (AM) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 115 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 126 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CVVT 129 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CVVT 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CVVT 126 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 GDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| KIA — SOUL II (PS) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 128 126 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| 1.6 CVVT 124 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CVVT 129 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 GDI 132 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TGDI 204 л.с. | 2016–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25337.160.2 |
| Кросс-номери | 025 253 3715/PD, 025 253 3715/W, 1050962, 1051371, 116285, 116289, 116294, 116301, 116378, 1170863, 12560, 13.0460-5650.2, 13.0470-5650.2, 13046056502N-SET-MS, 13046056502N-SET-MSP, 13046057862N-SET-MS, 13046057862N-SET-MSP, 13046100672N-SET-MS, 182036 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 41 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Accent i25, Sonata, i40, Soul, Rio, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Grandeur |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 41 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з пружиною |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Гальмівне встановлення | AKEBONO |
| Ширина [мм] | 100 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 906,70 ₴






