
Колодки гальмівні (передні) MB M-class (W166)/GL-class (X166) 11- (Ate-Teves), Zimmermann 25531.190.1
3 727,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25531.190.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB M-class (W166)/GL-class (X166) 11- (Ate-Teves), Zimmermann 25531.190.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
25531.190.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
25531.190.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — GL-CLASS (X166) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GL 400 4-matic (166.856) 333 л.с. | 2013–2015 |
| GL 350 CDI / BlueTec 4-matic (166.823, 166.824) 258 л.с. | 2012–н.в. |
| GL 500 4-matic (166.873) 435 л.с. | 2012–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLE (W166) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 4-matic (166.062) 272 л.с. | 2015–2018 |
| AMG 43 4-matic (166.064) 367 л.с. | 2016–2018 |
| AMG 43 4-matic (166.064) 390 л.с. | 2017–2018 |
| 250 d (166.006) 204 л.с. | 2015–н.в. |
| 250 d 4-matic (166.004) | 2015–н.в. |
| 350 d 4-matic (166.024) | 2015–н.в. |
| 400 4-matic (166.056) | 2015–н.в. |
| 450 AMG 4-matic (166.064) | 2015–н.в. |
| 500 4-matic (166.073) | 2015–н.в. |
| 500 e 4-matic (166.063) | 2015–н.в. |
| AMG 63 4-matic (166.074) | 2015–н.в. |
| AMG 63 S 4-matic (166.075) 585 л.с. | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLE Coupe (C292) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG 43 4-matic (292.364) 367 л.с. | 2016–2019 |
| AMG 43 4-matic (292.364) 390 л.с. | 2017–2019 |
| 400 4-matic (292.356) | 2015–н.в. |
| 450 AMG 4-matic (292.364) | 2015–н.в. |
| 500 4-matic (292.373) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLS (X166) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 d 4-matic (166.824) | 2015–н.в. |
| 400 4-matic (166.856) | 2015–н.в. |
| 500 4-matic (166.873) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W166) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 250 CDI / BlueTEC 4-matic (166.004, 166.003) 204 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 350 4-matic (166.057) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 350 BlueTEC 4-matic (166.024) 258 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 400 4-matic (166.056) 333 л.с. | 2013–н.в. |
| ML 500 4-matic (166.073) 408 л.с. | 2012–н.в. |
| ML 63 AMG 4-matic (166.074) 525 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 63 AMG 4-matic (166.074) 558 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25531.190.1 |
| Кросс-номери | 006 420 3620, 007 420 7920, 008 420 0020, 02.35.486, 025 255 3119/PD, 05P1973, 1051311, 116236, 1639382380, 182105, 19-3062, 22-0967-0, 223387, 2553101, 33 10 2613, 379721132, 409, 550223387, 573448, 573448, 5SP1973, 60196719702 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 72 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 193 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Висота [мм] | 72 |
| Товщина (мм) | 19 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | ATE-TEVES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 727,71 ₴



