
Диск гальмівний (передній) MB M-class (W166) 11-15/GL-class (X166) 12-19 (375x36) (з отворами (вент.), Zimmermann 400.3684.20
5 424,42 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400.3684.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) MB M-class (W166) 11-15/GL-class (X166) 12-19 (375x36) (з отворами (вент.), Zimmermann 400.3684.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
400.3684.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
400.3684.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — GL-CLASS (X166) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GL 400 4-matic (166.856) 333 л.с. | 2013–2015 |
| GL 350 CDI / BlueTec 4-matic (166.823, 166.824) 258 л.с. | 2012–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLE (W166) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 4-matic (166.062) 272 л.с. | 2015–2018 |
| 250 d (166.006) 204 л.с. | 2015–н.в. |
| 250 d 4-matic (166.004) | 2015–н.в. |
| 350 d 4-matic (166.024) | 2015–н.в. |
| 400 4-matic (166.056) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLE Coupe (C292) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG 43 4-matic (292.364) 367 л.с. | 2016–2019 |
| 400 4-matic (292.356) | 2015–н.в. |
| 450 AMG 4-matic (292.364) | 2015–н.в. |
| 500 4-matic (292.373) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLS (X166) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 d 4-matic (166.824) | 2015–н.в. |
| 400 4-matic (166.856) | 2015–н.в. |
| 500 4-matic (166.873) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W166) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 250 CDI / BlueTEC 4-matic (166.004, 166.003) 204 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 350 4-matic (166.057) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 350 BlueTEC 4-matic (166.024) 258 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 400 4-matic (166.056) 333 л.с. | 2013–н.в. |
| ML 500 4-matic (166.073) 408 л.с. | 2012–н.в. |
| ML 63 AMG 4-matic (166.074) 525 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 63 AMG 4-matic (166.074) 558 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 400.3684.20 |
| Кросс-номери | 02.35.557, 09.A960.21, 10 10 7711, 107711, 1110510, 1363108500, 166 421 0912, 166 421 1600, 18252, 25303 V, 360406122601, 409 481, 563483JC-1, 60-00-0551, 60-00-0551C, 600551, 600551C, 6066875, 6110970, 8120 231048C, 82B1359, 8DD 355 125-041 |
| Стан | Новий |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 14.7 кг |
| Висота [мм] | 54 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 375 |
| Мінімальна товщина [мм] | 33,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 36 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | перфорований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 8/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 424,42 ₴






