
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7/A8 10- (Ate) (з датчиком), Zimmermann 25158.200.2
4 860,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25158.200.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7/A8 10- (Ate) (з датчиком), Zimmermann 25158.200.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
25158.200.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
25158.200.2 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4G2, C7, 4GC) (30) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2012–2018 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI hybrid 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.8 FSI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.8 FSI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 320 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 326 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 300 л.с. | 2010–2012 |
| 3.0 TFSI quattro 310 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 333 л.с. | 2014–н.в. |
| S6 quattro 420 л.с. | 2012–н.в. |
| S6 quattro 450 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A6 Avant (4G5, C7, 4GD) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2012–2018 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.8 FSI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.8 FSI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| AUDI — A8 (4H_) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI hybrid 211 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 TFSI 204 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 250 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 290 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 310 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.0 TFSI quattro 420 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.0 TFSI quattro 435 л.с. | 2013–н.в. |
| 4.2 FSI quattro 371 л.с. | 2009–н.в. |
| 4.2 TDI quattro 351 л.с. | 2009–н.в. |
| 4.2 TDI quattro 385 л.с. | 2013–н.в. |
| 6.3 W12 quattro 500 л.с. | 2011–н.в. |
| S8 plus quattro | 2015–н.в. |
| S8 quattro 520 л.с. | 2012–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25158.200.2 |
| Кросс-номери | 05P1743A, 07.35.259, 1051084, 115 101, 116 889, 13.0460-7280.2, 13.0460-7334.2, 13.0470-7280.2, 13.0470-7334.2, 13046072802N-SET-MS, 13046072802N-SET-MSP, 1441 02, 1441 12, 1441.02, 1441.12, 16823, 181993, 19-2913, 21441.02, 21441.12, 22-0953-0K |
| Стан | Новий |
| Ширина | 193 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 74 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 74 |
| Висота 2 [мм] | 71 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Довжина попередження контакту [мм] | 310 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 20 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина [мм] | 193 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 860,02 ₴





